Bayram Fm

Bayram Fm İstanbul Frekansı Güncel 2021

Bayram Fm İstanbul Frekansı Güncel 2021
918 views
05 Ocak 2021 - 18:54

İstanbul merkezli yayın yapan Bayram Fm dini yayın yapan Türkiye’nin en güncel dini radyosu Bayram Fm İstanbul frekansını sizlerle paylaşıyoruz. En güzel sohbetler, en güzel ilahilerin paylaşıldığı radyo Bayram Fm frekans listesi bilgileri aşağıdaki yazımızdan öğrenebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İslami radyo yayıncılığında uzun zamandan bu yana var olan tecrübesi ve kalitesi ile dikkat çeken Bayram Fm İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hem internet üzerinden hem de karasal yayın aracılığı ile sesini duyurmaktadır. “İlahilerle Ezgilerle Size de Bayram Geliyor”

Yayın akışında düzenlediği programlarla dinleyicilerinin isteklerine ve sorularına cevap vermektedir. Dini konulara hakim konuklarından gelen sorulara başarıyla cevap verebilmektedir. Hafta boyunca sabah saat 08:00’da başlayan programlar saatler 00:00’ı gösterdiğinde son bulur.

Programlarda yapılan dini sohbetler dinleyicileri tarafından dikkatle dinlenmektedir. Dinleyiciler din hakkında bilmedikleri konuları sorarak çeşitli bilgiler alabilmektedirler. Dinleyicilerden gelen soruları cevaplayan konuklar dinleyicilerinin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır.

Bayram Fm radyosu da dinin gerektirdiklerini Müslüman kardeşlerimize daha net açıklamak, doğru bilinen yanlışlardan sakınmak, Rabbimizin verdiği ibadetleri dinleyicilerine doğru anlatmak amacıyla hizmet etmeye başlayan bir radyo istasyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dinin görevlerini ve yükümlülüklerini tatlı bir sohbet havasında dinleyicilerine aktaran bu radyo kanalını internet sayfamız üzerinden ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

GÜNCEL BAYRAM FM İSTANBUL FREKANSI

Bayram Fm İstanbul Frekansı : 95.8

Bayram FM canlı yayın; Türksat-3A uydu frekans (Frekans 12345 polarizasyon vertical. Sembol Oranı 30.000. Fec 5/6).

Televizyonunuzun radyolar bölümünden Bayram Fm’i tıklayarak dinleyebilirsiniz.

BAYRAM FM İLETİŞİM

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: iletisim@bayramfm.com adresinden iletebilirsiniz.
Adres Bilgileri: Aydıntepe Mah. Sevindik Sok. No: 14/1 Tuzla /İstanbul / Türkiye
Tel : +90216 491 60 96 – +90216 375 1616

UYDU ÜZERİNDEN MANUEL RADYO KANAL ARAMA

Manuel Radyo Kanalı Aramak için Uydu Alıcınızın Ana Menü Tuşuna Basınız

  • Ana Menüde Kanal Kurulumu veya Uydu kurulumu veya Kanal Arama veya Manuel Kanal Arama Seçeneklerinden Hangisi Var ise Giriş Yapınız
  • Kurulum Menüsüne Girdikten Sonra Manuel Kanal Arama Seçeneğine Girip Gerekli Frekansları Yukarıda yazdığı gibi yazınız.
  • Manuel Kanal Arama seçeneği yok ise TP ARAMA Seçeneğine Giriş TP EKLE tuşuna basarak Frekansları Girip Kaydedip Aratınız.
  • Sadece Yukarıdaki radyo kanalını aratacak iseniz şebeke arama veya network arama seçeneğini kapalı tutunuz.
  • Güncel tüm türksat radyo kanallarını aratacak iseniz frekans girilecek alanlara aşağıdaki frekansları giriniz

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.