Bayram Fm

Mevlid Kandili İlahileri (Kandil Mesajları, İlahisi, En Güzel 2020 Mevlid Kandili İlahi)

Mevlid Kandili İlahileri (Kandil Mesajları, İlahisi, En Güzel 2020 Mevlid Kandili İlahi)
508 views
26 Ekim 2020 - 13:00

Mevlid Kandili İlahileri (Kandil Mesajı, Kandil İlahisi, 2020 Mevlid Kandili Mesajları)
Bu gece, Yüce Rabbimizin âlemlere rahmet olarak gönderdiği Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’nın (sas) bir kez daha mevlidi şerifini idrak edeceğiz. Kandiller; ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevî feyziyle de daralan gönüllerimizi aydınlatan, zihinlerimizi berraklaştıran gecelerdir.

Kandiller; öze dönüşün, Yüce Yaratanımıza yürekten yakarış ve yönelişin, günahlarla kirlenmeye yüz tutmuş gönüllerimizi arındırmanın, geçici olanla kalıcı olanı fark etmenin, kalp gözümüzü açıp gönül dünyamızı temizlemenin fırsatı olan, nefsin yanıltıcı arzu ve isteklerinden uzaklaşmanın imkânlarını sunan kutlu zaman dilimleridir.

Bizde sizlere Yüce Rabbimizin âlemlere rahmet olarak gönderdiği Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’yı anmak için bu güzel en güzel ilahileri siz değerli izleyicilerimize sunuyoruz. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Mevlid Kandili İlahileri (2020 Kandil ilahi, müziksiz ilahi, Kandil mesajı, muhteşem ilahiler )
bayram tv bayram tv ilahileri medine ilahileri kandil ilahisi kandil ilahileri regaip kandili ilahileri kandil gecesi ilahileri kandil gecesi ile ilgili ilahiler kandil günü ilahileri dinle kandil ilahileri youtube kandil ilahisi sözleri en güzel ilahileri dinle üç aylar ilahisi ilahi dinle 3 aylar üç aylar regaip recep regaib kandili kandil mesajları müziksiz ilahi müziksiz ilahiler ilahi ilahiler müziksiz müziksiz sade ilahiler en güzel ilahiler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.