Bayram Fm

Bayram mesajı sözleri kısa anlamlı En güzel Kurban Bayramı sözleri kısa

Bayram mesajı sözleri kısa anlamlı En güzel Kurban Bayramı sözleri kısa
2.386 views
31 Temmuz 2020 - 9:20

Bayram mesajları 2020 Kurban Bayramı sözleri ile birçok kişi tarafından sevdiklerine gönderilecek. Paylaşımda bulunanların tercihleri arasında resimli bayram mesajları ile kısa ve öz Kurban Bayramı mesajı sözleri de olacak. İşte en güzel bayram mesajları sözleri ve paylaşımda bulunmak isteyen kişiler için hazırlanmış sözler…

 

Mübarek cuma günü herkesin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar ve kestiğimiz kurbanların kabul olmasını dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

 

Bir bayramı daha birlikte görmeyi nasip eden yaradana şükrederken kaybettiklerimize Allah’tan rahmet dilerim. Herkesin kestiği kurbanların kabul olması dileğiyle, kurban bayramınız mübarek olsun.

 

İki mübarek günün bir arada yaşandığı bu Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.günde herkesin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar dilerim.

 

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınızı Kutlarız…

 

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun… İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

 

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

 

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

 

Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Hayırlı bayramlar.

 

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum…

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

 

En güzel bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.