Bayram Fm

Alacaklarını Tahsil Etmek için okunacak dua ve esmalar (dini videolar, dualar, en güzel dualar)

Alacaklarını Tahsil Etmek için okunacak dua ve esmalar (dini videolar, dualar, en güzel dualar)
2.954 views
14 Mayıs 2019 - 11:25

Günde 573 defa kuvvetli irade ve alacaklarını almak için okunur.

BAİS ESMASI

alacağını tahsil etmek için dua alacağını almak için okunacak kuvvetli esmaül hüsna alacağını kurtarmak için dua alacağını almak için dua cubbeli birinden paranı almak için okunacak dua borcunu ödemeyen kişiye okunacak dua alacağı olanın okuyacağı dua alacağını almak için okunacak dua tecrübe edilmiş alacağını almak için dua borcunu almak için okunacak dua dua dualar dini videolar okunacak dua beklediğin paranın gelmesi için dua en etkili dua en güzel dualar
Yeniden dirilten , Ölüleri dirilten , kabirlerden çıkaran. Sebepleri yaratan ve ölüleri diriltendir. İhtiyaçlarma göre insanlara peygamberler gönderendir. Hiç şüphesiz Allah, kıyamet günü bütün ölülere haya verecek, kabirlerde olanları diriltecek ve onları yaptıklarından sorguya çekecektir. Öldükten sonra tekrar dirilmeye “ba’su ba’de’lmevt” denir. İslam’ın altı iman esaslarından biridir. Her müslümanın, Allah’ın kıyamet günü ölüleri dirilteceğini, onlara yeniden hayat vereceğini ve tekrar yaratacağını bilmesi zorunludur.
Cenab-ı Hak buyuruyor: Sonra ölümünüzün ardından sizi dirilttik ki şükredesiniz. (Bakara 2:56) Ancak dinleyenler icabet eder. Ölüleri, onları da Allah diriltir. Sonra O’na döndürülürler. (En’am 6:36) Kendisinde şüphe olmayan kıyamet vakti de gelecek: Allah, kabirlerdeki kimseleri diriltip kaldıracaktır. (Hacc 22:7) Ölüden diriyi, diriden de ölüyü O çıkarıyor; yeryüzünü ölümünün ardından O canlandırıyor. İşte siz de böyle çıkarılacaksınız. (Rum 30:19) Onlar: “Eyvah başımıza gelenlere! Mezarımızdan bizi kim kaldırdı? O Rahmân’ın vaad buyurduğu işte bu imiş. Gönderilen peygamberler de doğru söylemişler” derler.” (Yasin 36:52)

      • Ya Bâ’is ismini zikreden kişiden gaflet ve şiddet kalkar. Okuyanda Allah korkusu meydana gelir. İbadet ve taatını isteyerek, severek yapar. Dert ve sıkıntılarından kurtulup, huzura erer. Düşman ve zalimlerin şerrinden kurtulmak için günde 573 defa Ya Bais, zikredilir. İftiradan kurtulmak için 7073 defa okunur.
        Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi ve https://www.youtube.com/channel/UCNC5L0jf9wcNlm7r96e0jug?sub_confirmation=1 linkine tıklayarak abone olmayı unutmayın

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.