Haberler

Barış Yavuz yeni yayın dönemde Bayram fm, Kanaltek, Yasin tv, Medine Tv bünyesinde barındıran SÜMER MEDYA ailesine katılmış olup, Kısa sürede izleyici ve dinleyicelşerinin beğenisini kazanmıştır. Kendisine Başarılar Dileriz.

Murat İlhan yeni yayın dönemde Bayram fm, Kanaltek, Yasin tv, Medine Tv bünyesinde barındıran SÜMER MEDYA ailesine katılmış olup, Kısa sürede izleyici ve dinleyicelşerinin beğenisini kazanmıştır. Kendisine Başarılar Dileriz.

Murat Açıkyürek ile Rahmete Doğru Her akşam saat 21 00 ' de sizlerle Bayram Fm frekanslarında gecenin ileleyen saati 01 00 'e sizlerle, En güzel ilahiler, sohbetler, menkıbeler, dualar ve şiirlerle sizlerle gecenin yalnızlığını paylaşıyor.

Hüseyin Duru yeni yayın dönemde Bayram fm, Kanaltek, Yasin tv, Medine Tv bünyesinde barındıran SÜMER MEDYA ailesine katılmış olup, Kısa sürede izleyici ve dinleyicelşerinin beğenisini kazanmıştır. Kendisine Başarılar Dileriz.

Bayram Fm yeni yayın döneminde yayın alanını genişletti. Artık Türkiye'nin her köşesinde Karasal yayınları ile yayın alanı en geniş radyolar arasında yer aldı. İşte yeni yayın alanımız BAYRAM FM FREKANSLARI BAYRAM FM Uydu Frekansı Frekans 12345 Polarizasyon Vertical Symbolrate (Sembol Oranı) 30.000 Fec 5/6 Bayram Fm Karasal Frekansları BAYRAM FM TÜRKİYE KARASAL FREKANSLARI FREKANS BAYRAM FM ADANA FREKANSI MERKEZ 101,80 BAYRAM FM ADANA FREKANSI MERKEZ 107,30 BAYRAM FM ADIYAMAN

web tasarım